O mnie

Magdalena Rudecka – kreatorka wizerunku, wizażystka, certyfikowana instruktorka stylizacji i przedłużania rzęs oraz włosów.
Jestem absolwentaką dziennikarstwa i komunikacji społecznej ze specjalizacją PR – tworzenie wizerunku klientów indywidualnych, firm i produktów na Uniwersytecie Łódzkim. Dodatkowo ukończyłam awangardowe kursy z wizażu, eyelashes & hair extension. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę z zakresu stylizacji, mody, marketingu, public relations i psychologii. Solidny warsztat, doświadczenie, pasja i wrażliwość na nowatorskie piękno pozwalają mi nazywać siebie profesjonalistką, a przy tym w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom. Praca z ludźmi i wnikliwa obserwacja otaczającej nas rzeczywistości nauczyła mnie, jak ważną rolę odgrywa w naszych czasach efekt pierwszego wrażenia, jak również wizerunek każdego z nas. Warto zatem odważyć się, zrobić krok do przodu, po to, aby świadomie wpływać na wyobrażenia innych o nas samych.
Dlaczego powinnyście wybrać mnie?
Wizaż i stylizacja jest moją pasją, którą traktuję w kategoriach sztuki. Zajmuję się nią od 2008 roku, posiadam ogromne doświadczenie. Mimo ukończenia wielu szkoleń wciąż się rozwijam i podnoszę swoje kwalifikacje dzięki czemu swoim klientkom proponuje najbardziej innowacyjne rozwiązania. Kieruje się precyzją i dokładnością. Stawiam na jakość, pracuje na materiałach z najwyższej półki (których nie znajdą Panie na portalach internetowych) , m.in. na ekskluzywnych naturalnych włosach słowiańskich dziewiczych, których prowadzę skup – jeśli założycie je raz już nigdy nie będziecie chciały nosić innych. W swoim asortymencie posiadam również najwyższej jakości rzęsy jedwabne MINK imitujące rzęsy z norek syberyjskich. Jesteście dla mnie najważniejsze. Dla mnie liczy się efekt i Wasza 100% satysfakcja. Na wykonaną usługę daję gwarancję. Zapewniam indywidualne podejście, miłą i dyskretną atmosferę podczas współpracy.