Przedłużanie włosów

Długie włosy są symbolem urody, zdrowia i kobiecości, zapewniają młodszy wygląd i lepsze samopoczucie. Dzięki przedłużaniu oraz zagęszczaniu włosów możemy oszukać naturę i nawet jeśli ta hojnie nas nie obdarzyła uzyskać efekt pięknych, zdrowych, lśniących włosów. W zależności od potrzeb naturalnie, subtelnie zagęścić fryzurę bądź dodać sobie seksapilu i pewności siebie poprzez znaczne przedłużenie i dodanie mega objętości. Profesjonalne wykonanie zapewnia 100% bezinwazyjności i bezpieczeństwa, a włosy wyglądają jak własne i pięknie się ukladają.

Metody

Ukończyłam awangardowe kursy z kilkunastu metod przedłużania włosów, lata pracy pozwoliły mi jednak wybrać kilka, które w pełni sprostają Waszym wymaganiom posiadając przy tym najmniej wad.

Są to:

  • keratyna,

  • microrings (mikroringi),

  • easy hair (tulejki),

  • tape on (moja ulubiona),

Wszystkie mają na celu przedłużenie oraz zagęszczenie przy zachowaniu naturalności i nieobciążaniu naturalnych włosów klientki. W szczególności zapraszam na zabieg wykonany przy pomocy mojej autorskiej metody tape on (modyfikacja klasycznej metody kanapkowej). Jest ona w 100% bezpieczna dla włosów naturalnych i zupełnie niewidoczna oraz niewyczuwalna. Dzięki szkoleniu w renomowanej w Polsce klinice włosów, z tasiemek, które sama przygotowuję z włosów dziewiczych ściętych z głowy, nic się nie wyczesuje. Oczywiście chętnie wykonuje zabiegi także pozostałymi metodami.

Rodzaje włosów

Włosy słowiańskie dziewicze/virgin

Są to włosy na których pracuję. W 100 % naturalne. Prowadząc skup na terenie całej Polski pozyskuje je od młodych osób, glównie dzieci. Są piękne, gładkie, lśniące, miękkie i oczywiście nigdy niefarbowane. Różne struktury pozwalają je bez problemu dopasować do naturalnych. Nawet bardzo zniszczone włosy dzięki połączeniu z nimi będą wyglądały na zdrowe. Przygotowuje je sama pod wybraną metodę. Jeżeli zdecydujesz się na włosy słowiańskie już nigdy z nich nie zrezygnujesz. Jeżeli jesteś wymagająca i stawiasz na jakość jestem przekonana, że w 100 % spełnią Twoje oczekiwania. Ich żywotność wynosi do 3 lat.

Włosy słowiańskie niedziewicze/europejskie

Są to włosy wątpliwej jakości, trochę droższe od syntetycznych. Nie są w 100 % naturalne. Do rozjaśniania i koloryzacji stosowana jest silna chemia, przez co stają się podatne na plątanie i w dużej części pozbawione łuski włosowej. Dla lepszego efektu pokrywane sylikonem, ktory po pewnym czasie zmywa sie pozostawiajac wlosy w wygladzie przypominajace siano. Ich zywotnosc to max 6 miesiecy.

Włosy syntetyczne

Nie są to włosy naturalne, a co za tym idzie nie mogą stworzyć takiego efektu. Są kiepskiej jakości, wyglądają niczym włosy „lalki barbie”. Nie można poddawać ich żadnym zabiegom, nawet zwykłemu suszeniu. Wybierając tę opcję na pewno nie oszczędzicie, a jedynie wyrzucicie pieniądze w błoto.

Pielęgnacja

  • Należy intensywnie nawilżać włosy przedłużane (odżywkę nakładamy poniżej łączeń).

  • Należy zakupić specjalną szczotkę pneumatyczną do włosów przedłużanych i obchodzić się z nimi delikatnie (szczególnie przy bezpiecznej ale delikatnej metodzie tape on).

  • Wybierając metodę tape on włosów nie należy myć przez 48 godzin po zabiegu.

  • By utrzymać świeży wygląd fryzury co kilka miesięcy należy podcinać końcówki, które niszczą się pod wpływem różnych czynników tak samo jak nasze naturalne włosy.

Ważne!  Włosy przedłużone/zagęszczone należy „podciągać” tj. zdejmować, odnawiać łączenia i zakładać ponownie co ok 2-3 miesiące, a w przypadku metody tape on co ok 1,5 miesiaca.