Zabiegi na twarz

Peeling kawitacyjny

jest to oczyszczanie skóry za pomocą urządzenia wytwarzającego wibracje ultradźwiękowe. Jest bezbolesną alternatywą dla tradycyjnego ­ manualnego oczyszczania skóry. Złuszczanie naskórka następuje za pomocą zjawiska kawitacji, które zachodzi jeśli wilgotną skórę potraktuje się falami ultradźwiękowymi. Pozwala on na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych oraz pozbycie się zaskórników. Mechaniczne wibracje wytwarzane przez szpatułkę stymulują również miejscowe mikrokrążenie, przez co usprawniane są procesy metaboliczne, dotlenienie, nawilżenie i penetracja substancji aktywnych w głąb skóry. Wpływa na przyspieszenie procesu odnowy komórkowej, koi i regeneruje skórę, wzmaga produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, poprawia strukturę blizn, niweluje przebarwienia. Bezpieczny, bezbolesny. Zalecana seria 8­-10 zabiegów w odstępach 7-dniowych, a następnie raz w miesiącu.

Mikrodermabrazja diamentowa

jest nowoczesną metodą mechanicznego złuszczania naskórka, polegającą na ścieraniu powierzchownych warstw naskórka za pomocą głowic pokrytych mikrokryształami diamentów oraz pompy ssącej. Podczas zabiegu kontrolowana jest głębokość ścierania poprzez regulację poziomu ciśnienia zasysającego skórę, czasu działania i stopnia nacisku. Ma działanie odmładzające, spłycające zmarszczki i blizny, leczące trądzik pospolity, likwidujące zaskórniki i przebarwienia, rozjaśniające i silnie nawilżające, poprawiające jakość skóry, wyrównujące jej koloryt, wygładzające i zwiększające jej elastyczność. Stymuluje budowę komórek skóry oraz wytwarzanie kolagenu i elastyny. Bezpieczna, bezbolesna. Możliwy do wystąpienia w przeciągu 48 h rumień i stopniowo złuszczający się do kilkunastu dni po zabiegu naskórek niewyłączający pacjenta z codziennej aktywności. Conajmniej 4 tyg przed i po zabiegu należy unikać opalania, 48h po zabiegu zrezygnować z basenu i sauny, nie używać peelingów i kremów silnie złuszczających oraz pić dużo wody niegazowanej. Przeciwskazaniem jest zapalenie skóry. Zalecana seria 6-­8 zabiegów w odstepach 1-2 tygodniowych.

Eksfoliacja kwasem

Łatwo przenika przez skórę i wykazuje korzystne działanie wielokierunkowe. Ma działanie odmładzające, spłycające zmarszczki i blizny, leczące trądzik pospolity, likwidujące zaskórniki i przebarwienia, rozjaśniające i silnie nawilżające, poprawiające jakość skóry, jej koloryt, wygładzające i zwiększające jej elastyczność. Zaletą kwasu jest stopniowe złuszczanie po zabiegu, niewyłączające pacjenta z codziennej aktywności. Bezpieczny, bezbolesny, możliwy do wystąpienia w przeciągu 48 h rumień. Conajmniej 4 tyg przed i po zabiegu należy unikać opalania. Przeciwskazaniem jest zapalenie skóry. Zalecana seria 4-6 zabiegów w odstępach 7, max 10 dniowych.

Sonoforeza

to system transportu substancji aktywnych w głąb skóry, przy pomocy urządzenia wytwarzającego ultradźwięki. Poprzez dobranie odpowiednich substancji aktywnych możemy rozwiązać wiele problemów i defektów kosmetycznych. Towarzyszy mu delikatny, głęboki masaż, poprawiający przepływ krwi i limfy, a także wzmagający metabolizm i regenerację komórek. Jest doskonałym dopełnieniem innych zabiegów. Bezpieczna, bezbolesna. Przeciwskazaniem jest ciąża i choroby serca. Zalecana seria 6-10 zabiegów.

Duobrazja

Duobrazja to szczególnie przeze mnie polecane połączenie mikrodermabrazji diamentowej, eksfoliacji kwasem i sonoforezy w jednym zabiegu.
Do każdego zabiegu dołączam ampułkę i maskę gratis.